Przejdź do Slidera

Włącz kaloryfer | PEC Sp. z o.o. w Bytomiu

Strona główna/Dla Klienta/Włącz kaloryfer

Włącz kaloryfer

Nie musisz czekać aż zrobi się naprawdę zimno. Wystarczy zgłosić potrzebę ogrzania budynku zarządcy, administratorowi budynku, spółdzielni mieszkaniowej. On przekaże tą informację do nas, a my dostarczymy ciepło do Twojego budynku.

PAMIĘTAJ!

Aby dostarczyć ciepło do Twojego budynku musimy otrzymać od zarządcy, administratora budynku, spółdzielni mieszkaniowej:

  • zapewnienie o gotowości instalacji odbiorczej do odbioru ciepła,
  • zgłoszenie dotyczące rozpoczęciu sezonu grzewczego.
do góry
20 września 2022 r. w życie weszła ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz.U. 2022 poz. 1967). Ustawa ma na celu ograniczenie negatywnych skutków społecznych i ryzyka znaczącego wzrostu ubóstwa energetycznego, wywołanych kryzysem energetycznym powodującym dynamiczne wzrosty cen ciepła. W tym celu wprowadza mechanizm ustalania przez przedsiębiorstwa energetyczne prowadzące działalność w zakresie wytwarzania ciepła, tzw. średnich cen wytwarzania ciepła z rekompensatą. Tarcza antyinflacyjna - obniżony podatek VAT za ciepło od 01.01.2022 - 31.10.2022